Restaurace Lipno - Lipno gastro » Můj lipenský zážitek

Můj lipenský zážitek

Na vašem zážitku nám záleží
Zažili jste v Lipně nad Vltavou něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Chci se podělit o můj zážitek

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže

 

Lipno.infoMarek Hanta  ctvrtek, 1. prosince 2016

 

Lyžování a dovádění s lišákem FOXEM na Lipně je nejlepší !!!! Už teď se těšíme na další sezónu :-)

 

Lipno.infoPřemysl Chrobok streda, 30. listopadu 2016

 

Skvělé lyžování pro rodiny s dětmi.

 

Lipno.infoJiří Maňák  streda, 30. listopadu 2016

 

Na Lipno jezdíme celá rodina na zimní i letní dovolené. V zimě lyžovat a v létě surfovat. Kde jinde u nás se dá dovolená strávit po celý rok tak aktivně?

 

Lipno.infoJana Maňáková  streda, 30. listopadu 2016

 

Na Lipno jezdíme s vnoučaty lyžovat již 5 let. Oba vnuci se tam naučili lyžovat. A největší zážitek z Lipna. Březnový týden na ukončení lyžařské sezóny plný sluníčka, perfektně upravených sjezdovek a minimum lyžařů. A navíc dopoledne skvělé lyžování a odpoledne projížďky na kole okolo Lipenské přehrady. Neskutečný zážitek !!!

 

Lipno.infoPetra Sojková  utery, 29. listopadu 2016

 

Lipno = super lyžovačka kousek od baráku...

 

Lipno.infojaroslava Musilová  pondeli, 28. listopadu 2016

 

Zdravím Lipno a lišáka Foxe, moc jsme si to užili jak v lednu 2016 s vnoučátky na lyžích, tak v červnu s důchodci na kolech a úžasný zážitek máme i ze stesky v korunách stromů - moc se povedla, děkujeme v lednu 2017 jsme u Vás zase, těšíme se už teď Jarka M. a spol.

 

Lipno.infoRenata Kováčová  pondeli, 28. listopadu 2016

 

Už se těším až nandám lyže a pofrčím z kopce dolů, mám to ráda! Lipno miluji, narodila jsem se tam, jsem tam doma!Léto zima je tam príma! Renata

 

Lipno.infoJiří Šíma  nedele, 20. listopadu 2016

 

Lipno je výjimečné - výjimečná příroda, výjimečná architektura, výjimečný servis, výjimečně přátelský personál, výjimečné zážitky, výjimečné dny pohodlí a pohody. Lipno je vždy o krok napřed.

 

Lipno.infoMichael Krajcr  ctvrtek, 17. listopadu 2016

 

Lipno, kam jinam!

 

Lipno.inforadka sovová  streda, 16. listopadu 2016

 

Můj bratr spadl na konci sjezdovky a nemohl se zvednout. Tak jsme ho zvedli. Zase spadl. Pomohl mu cizí pán. Potom zase spadl. Nakonec jsme ho zase zvedli.Konečně už stál. Radka sovová 10 let