Restaurace Lipno - Lipno gastro » Můj lipenský zážitek

Můj lipenský zážitek

Soutěžte s námi

Na vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek. Porota je po ukončení kola projde a vybere tři nejpoutavější a nejzajímavější. Ty oceníme níže uvedenými výhrami.

Lipenský zážitek - 1. cena

1. cena
Rodinný vstup do Království lesa + lanová dráha

Lipenský zážitek - 2. místo

2. cena
Sjezd na koloběžce pro dva + lanová dráha

Lipenský zážitek - 3. místo

3. cena
Poukazy do Restaurace Lanovka v hodnotě 400 Kč

 

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.

 

Lipno.infoVladimír Kolárik  sobota, 10. cervna 2017

 

Super zážitok som zažil na bobovej dráhe,bola to super jazda...pekne vybudovaná trať s nádherným výhľadom na okolie ,všetko bolo pekne upravené .V blízkosti je veľa pekných miest na oddych a zábavu.Som super spokojný.

 

Lipno.infoAlexandr Sidor  utery, 6. cervna 2017

 

Je tomu sice už pár let, ale byl to můj nejkrásnější víkend a na Lipně, vyhrané závody a spousta legrace. https://youtu.be/B6DNpgD3L9g

 

Stezka korunami stromůRenáta Pospíšilová  pondeli, 29. kvetna 2017

 

Na Lipno se z Prahy často vracíme. Dcera se tu před lety naučila ve Foxparku lyžovat, v bazénu se zdokonalila v plavání a kolem Lipna v jízdě na kole. Naším letošním superzážitkem se stala návštěva Království lesa. Všichni členové rodiny se proháněli centrální lanovou sestavou i mraveništěm, sjížěli tobogány, houpali se na beranidle. Vyzkoušeli jsme také lanovky, zaposilovali na workoutové sestavě, ochutnali báječnou zmrzlinu, nakrmili kozičky i zahopsali na obřích trampolínách. Vrcholem návštěvy pro naši malou dceru byly hry s lišákem Foxem na obří žluté trampolíně. Byl to báječný den. Ještě teď cítíme vůni lesa a dřeva.

 

Lipno.infoMartin Kořán  ctvrtek, 25. kvetna 2017

 

Ahoj lipno, sice jsem ještě prcek, ale i tak mě tatínek vzal na rodinou bobovou dráhu. Měl jsem blesky v očích a chtěl jsem řídit, ale tatínek mi to nepůjčil a ještě brzdil :)

 

Lipno.infoJana Maříková  ctvrtek, 25. kvetna 2017

 

Byli jsme u vás na zahájení letní sezony...nejprve jsem chtěli jen na dračí lodě, ale nakonec jsem vyjeli lanovkou do království lesa, které náš malej málem zbořil :) Z velké trampolíny jsem ho nemohli ani sundat. Krásný výlet :)

 

Stezka korunami stromůEva Bártová  sobota, 20. kvetna 2017

 

Pobyt na Lipně byl super! Spousta krásných míst kam jít, mnoho příležitostí, kde si užít zábavu nebo se jen tak dívat do přírody. Kdo by měl náladu se fotit:-)

 

Lipno.infoTereza Novotná  pondeli, 15. kvetna 2017

 

Zážitkem pro nás byl vlastně každý den naší třígenerační dovolené na Lipně. Pro dceru pak asi jízda lanovkou na Stezku v korunách stromů a návštěva Království lesa, kde se opravdu vyblbne každý, včetně babiček :D

 

Stezka korunami stromůVeronika Netolická  ctvrtek, 4. kvetna 2017

 

Milujeme Lipno od samého začátku co jsme ho spatřili.. největší zážitek je samozřejmě ze stezky v korunách stromů když se můžete postavit k samotným špičkám stromů a vidět šišky zblízka....

 

Stezka korunami stromůAndrea Dikantová  streda, 3. kvetna 2017

 

Radi sa do kralovstvi lesa zase vratime. Andrea s Matejom.

 

Stezka korunami stromůMiroslava Krumpová  streda, 3. kvetna 2017

 

Ūžasná otevíračka nové sezóny Království lesa.Kapela Slza,skvělé jídlo,krásné posezení a hlavně ráj pro děti,které rodiče nemusí hlídat.Všechno perfektní.Děkujeme