Restaurace Lipno - Lipno gastro » Můj lipenský zážitek

Můj lipenský zážitek

Na vašem zážitku nám záleží,
Zažili jste v Lipně nad Vltavou něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Chci se podělit o můj zážitek

Soutěž s lipenským zážitkem

Stačí v období od 1.6.2016 do 31.7.2016 přidat vlastní zážitek z Lipna a automaticky soutěžíte o zajímavé ceny.

1. cena

Lipenské překvapení pro celou rodinu

2. cena

2 x vstup na Stezku včetně dopravy

3. cena

Poukazy do Paluba Baru v hodnotě 200 Kč

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže

 

Lipno.infoLucie Koláříková  patek, 22. cervence 2016

 

Na Lipno jsem poprvé vyrazila v roce 2014 čerstvě zamilovaná, s hlavou v oblacích a s novým přítelem, po dvouměsíční známosti. Skoro jsme se neznali, koupili jsme stan a jeli zkusit, zda spolu vydržíme. Bylo tam skvěle! Loni jsme bohužel ze zdravotních důvodů nemohli, proto si to jedeme vynahradit letos. S dcerkou, která tam oslaví druhé narozeniny a s druhou princeznou v bříšku. Vydrželi jsme spolu a myslím, že Lipno už bude naše srdeční záležitost do konce života! :)

 

Lipno.infoAlena Čápová  streda, 20. cervence 2016

 

Letos znova vyrážíme na Lipno a moc se těšíme na večerní stezku v korunách stromů, ale i zahájení Rio Lipno 5.8. si s dětmi nenecháme ujít. Vyzkoušíme bobovou dráhu a koupání v lipně je super jako u moře.

 

Lipno.infoTomáš Bláha  streda, 13. cervence 2016

 

O víkendu jsme byli na Lipně,byl to parádní rodinný výlet.Nejdříve jsme navštívili stezku v korunách stromů a poté jsme šli na bobovou dráhu a celý náš výlet jsme zakončili pořádnou kopačkou v jezeře.

 

Lipno.infoVáclav Hleděnec  utery, 12. cervence 2016

 

I když se výšek bojím, přítelkyně mne přemluvila a na lanovku a posléze i na Stezku korunami stromu a musim říct úžasne, ten pohled stoji za to.Taky jsem si na festu užil v mem pokročilejšim věku brusle, kolo, no prostě paráda, nádherne prostředí, spousta aktivit, krásne ubytováni, projíždka lodi, vnučky si užili take vše co jim lipno nabídlo, lanovou dráhu a hopsárium a nově se chystáme i na Království lesa lipno. děkuji určitě se tu budu vracet jak v letě tak v zimě

 

Lipno.infoVendulka Petrmichlová  utery, 12. cervence 2016

 

Jako malou mě strýček vzal na Lipno na parník a mě tam z prstu ulétla beruška. Jako dítěti mi ta voda okolo nás přišla nekonečná a já celý zbytek dovolené probulela, protože jsem věděla, že to nemohla ulétnou a cestou zahučela do přehrady. O par let později mi tam jeden fešák zpíval " na Lipně, na Lipně Vendulko polib mě" a já se tak dojmula, že pusu dostal. První v životě, opravdovou. I za ty léta jsem zavzpomínala na mojí kámošku berušku:) Jestli vyhrajeme na parník určo půjdem a jestli tam někdo mojí 12 ti leté dceři bude prozpěvovat něco o puse, dostane tečku a povím mu historku o berušce, která plavbu nepřežila:)

 

Království lesaRomana Buzková  pondeli, 11. cervence 2016

 

tak snad už to vyjdu až nahoru

 

Lipno.infoJitka Bulířová  patek, 8. cervence 2016

 

Na naší letní dovolené na Šumavě jsme si nemohli nechat ujít Stezku v korunách stromů. Menší zajížďka z Čenkovy Pily až na Lipno rozhodně stála za to. Největším zážitkem byla pro nás jednoznačně jízda dolů tobogánem !!! Pokud se zase někdy vydáme na Šumavu, určitě se vrátíme i na Stezku v korunách stromů na Lipně, doporučujeme všem návštěvu a hlavně nezapomenutelnou jízdu tobogánem ... :-* :-* :-* JB

 

Lipno.infoMichal Verner  pondeli, 4. cervence 2016

 

Dobry den, letos jsme na lipno přijely prvně v zimě na zimní dovolenou. Bohužel pro místní občany, musím říc že získaly nové a asi i pravidelné návštěvníky tohoto koutu Šumavy, proto jsme tu i na letní dovolené na kolech ve Frymburku a opět nás lipno příjemně překvapilo. Mate tady nádherné prostředí pro život. Nejen v zimě ale i v létě si užíváme zdejšího nádherného prostředí děkujeme

 

Lipno.infoBohuslava Rottbauerova  ctvrtek, 30. cervna 2016

 

Na Lipně se nám moc líbilo. Vyšli jsme si na stezku v korunách stromů. Sice jsme chytli zrovna dost větrné počasí, ale nevadilo to. Vyzkoušeli jsme bobovou dráhu. Teď o prázdninách se chystáme na Kostkomanii. Děti se tam moc těší. Vše na Lipně se nám líbí. Akorát nás zklamala malá kapacita dětského zimního foxparku. Manžel s detmi tam jel a bylo mu řečeno, ze mají smůlu. Musí být objednani. Děti byly zklamané. Takže se otočili a jeli domů. Máme to přes hodinu cesty.

 

Lipno.infojana maříková  pondeli, 27. cervna 2016

 

Loni jsem navštívili v létě lipno ve "dvou a půl" letos už přijedeme ve třech :) Moc se nám zde líbí každy si vybere jak relaxovat nebo se bavit :)