Restaurace Lipno - Lipno gastro » Můj lipenský zážitek

Můj lipenský zážitek

Na vašem zážitku nám záleží,
Zažili jste v Lipně nad Vltavou něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Chci se podělit o můj zážitek

Soutěž s lipenským zážitkem

Stačí v období od 1.6.2016 do 31.7.2016 přidat vlastní zážitek z Lipna a automaticky soutěžíte o zajímavé ceny.

1. cena

Lipenské překvapení pro celou rodinu

2. cena

2 x vstup na Stezku včetně dopravy

3. cena

Poukazy do Paluba Baru v hodnotě 200 Kč

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže

 

Lipno.infojana maříková  pondeli, 27. cervna 2016

 

Loni jsem navštívili v létě lipno ve "dvou a půl" letos už přijedeme ve třech :) Moc se nám zde líbí každy si vybere jak relaxovat nebo se bavit :)

 

Lipno.infoMonika Pravdová  utery, 14. cervna 2016

 

Lipno a jeho okolí se stalo už před lety mou srdeční záležitostí. Proto se tam každoročně o prázdinách vracím se svými dětmi. Vyprávěním o zajímavých místech, které lákají k návštěvě - ať už je to Stezka korunami stromů, exkurze do elektrárny, adrenalinová lákadla pro děti - lanové centrum, bobová dráha a další, spolu se zajímavými výlety do okolní krajiny, ale i fotografie zachycující ranní probouzení přírody s oparem povalujícím se nad vodní hladinou, vlny, které se při větrném počasí vyrovnají těm na moři, nalákaly loni k návštěvě i mé rodiče. A tak, stejně jako loni, vyrazím i letos na Lipno nejen se svými dětmi, vnoučetem, ale svými rodiči, abychom se na naše místa vrátili a objevili další, která Lipno a jeho okolí nabízí. Už se nemůžeme dočkat. Doufáme, že letos stihneme i nějaký koncert na Stezce korunami stromů, či ji alespoň navštívíme večer a vychutnáme si pohled na Lipno z ptačí perspektivy.

 

Stezka korunami stromůAlena Londáková  patek, 10. cervna 2016

 

Dnes jsme si udělaly výlet s kamarádkou na stezku. Den se nám vydařil, počasí jsme si lepší nemohly přát a bylo tu úžasně! Šly jsme nahoru pěšky lesní cestou. Je tu všude nádherná příroda a čistý vzduch. Stezka je moc krásná, je z ní úchvatný pohled na celé okolí a den jsme si moc užily.
Celé okolí Lipna a zdejší krajina jsou malebné a postavit tu stezku korunami stromů byl úžasný nápad. Moc děkujeme.

 

Lipno.infovlček jan pondeli, 6. cervna 2016

 

MOC SEMI LIBY NA LIPNE A JETAM KRASNE A ZIMNE SEMI LIZIJE SKVELE JETO SUPER LYZOVANY SJEZDOVKY SEMI MOC LIBY JAN VLČEK

 

Stezka korunami stromůPetra Jetlebová  nedele, 5. cervna 2016

 

Motorkáři z Cederiky zdraví do korun stromů. Již 7 let se scházíme jedenkrát ročně, abychom se projeli na motorkách zažili jsme něco nového a společně se zasmáli. Dne 4.6.2016 jsme se vydali na výlet na stezku do koruny stromů a bylo to super! Milý lidé, spousta smíchu a zábavy při hádání odpovědi v průběhu cesty na vrchol a spousta veselého křiku při sjezdu tobogánem. Děkujeme a určitě se tam ještě někdy potkáme:-)

 

Lipno.infoDavid Rotbauer  patek, 3. cervna 2016

 

Je mi teprve 2,5 roku,ale užil jsem si krasny den s dračimi loďmi. Největší zažitek je však trampolína u jezera. David

 

Stezka korunami stromůAlena Králová nedele, 29. kvetna 2016

 

Dobrý den, na Stezce Korunami stromů jsem byla tuto sobotu dne 28.5.2016. Je to nádherná atrakce, ovšem, co se mi nelíbilo,tak to bylo Rallye, poněvadž ničit tak krásnou přírodu výfuky aut, no... Jinak velmi nám chutnalo jídlo v restauraci - bohužel nevím, jak se jmenovala, ale byla hned dole pod Stezkou a byla tam většina návštěvníků . Moc se mi líbily dřevěné sochy, tak nádherné a dobře zpracované jsem neviděla nikde, opravdu krása. Atrakce se vyvedla včetně různých drobných atrakcí během cesty.

 

Stezka korunami stromůPetra Urbanová  utery, 24. kvetna 2016

 

Překrásný den s mým dvouletým synem Matyášem a přítelem jsme prožili právě na Vaší stezce v korunách stromů u Lipna! Vyškrábali jsme se po svých lesní cestičkou až nahoru a užívali jsme si stezku plnými doušky. Po dvou hodinách jsme se se synem dostali ale pouze do poloviny stezky, jelikož ho překážky na trase tak uchvátily, že je s neskutečným nadšením zdolával stále dokola :-D Poté desetiminutový běh na vrchol a zpátky, jelikož se již zavíralo... :-) Moc rádi opět přijedeme! P+R+M

 

Stezka korunami stromůJosef Kabát  pondeli, 9. kvetna 2016

 

V roce 2015 setkaní pod rozhlednou s Martinem Maxou a krásný program pro děti a i pro dospělé počasí nádherné jezdíme na Lipno každý rok do Slupečné

 

Lipno.Iva Řiháčková  utery, 3. kvetna 2016

 

S dvojčátky jsme se vypravili stezkou do korun stromů, odměnou nám byla překrásná vyhlídka a zůstal slib, že se vrátíme vyzkoušet i další atrakce, jen co dětičky poporostou.