Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Restaurace Lipno - Lipno gastro » Gastronomie pro rodiny

Gastronomie pro rodiny

 
LIPNOgastro pro rodiny

Lipno je ideální destinací, kde strávit rodinnou dovolenou a díky Lipno gastru to lze i mnohem výhodněji, pohodlněji a pro děti i zábavněji!

Nanuky, točená zmrzka, ledová tříšť, domácí vafle, limča, různé cukrovinky a mnohé další laskominy... Pro rodiny s dětmi nejrůznějšího věku nabízíme v našich provozech nejen spoustu dobrot, ale například i dětské porce jídel a baby a family servis. A co konkrétně to pro vás znamená? Samozřejmě že jen samé výhody! :-)
 

Baby a family servis

V Restauraci Lanovka můžete zdarma využít přebalovací pult, mikrovlnnou troubu k ohřátí dětské stravy, dětské sedačky ke stolům a množství hraček. Dětské židličky na vaše děti čekají i v Restauraci Modřín. Zde máte navíc dětské hřiště hned u terasy. Vaše děti si tedy mohou pěkně hrát, zatímco vy si budete na vedlejší terase pochutnávat na kafíčku nebo točeném pivku.
 

FOXovo dětské menu

To je poloviční porce z aktuální denní nabídky a k tomu 0,2l nápoje z postmixu nebo točené Kofoly za zvýhodněnou cenu 88 Kč. Dopřejte si ho v Restauraci Lanovka, v létě v Restauraci Modřín a v zimě pak v Restauraci U Yettiho.
FOXovo dětské menu nabízíme nejen dětem, ale i všem (ne)jedlíkům, kteří neholdují celým porcím :-)
 

 

 

 

 

 
LIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodiny