Restaurace Lipno - Lipno gastro » Gastronomie pro rodiny

Gastronomie pro rodiny

 
LIPNOgastro pro rodiny

Lipno je ideální destinací, kde strávit rodinnou dovolenou a díky Lipno gastru to lze i mnohem výhodněji, pohodlněji a pro děti i zábavněji!

Nanuky, točená zmrzka, ledová tříšť, domácí vafle, limča, různé cukrovinky a mnohé další laskominy... Pro rodiny s dětmi nejrůznějšího věku nabízíme v našich provozech nejen spoustu dobrot, ale například i dětské porce jídel a baby a family servis. A co konkrétně to pro vás znamená? Samozřejmě že jen samé výhody! :-)
 

Baby a family servis

V Restauraci Lanovka můžete zdarma využít přebalovací pult, mikrovlnnou troubu k ohřátí dětské stravy, dětské sedačky ke stolům a množství hraček. Dětské židličky na vaše děti čekají i v Restauraci Modřín. Zde máte navíc dětské hřiště hned u terasy. Vaše děti si tedy mohou pěkně hrát, zatímco vy si budete na vedlejší terase pochutnávat na kafíčku nebo točeném pivku.
 

FOXovo dětské menu

To je poloviční porce z aktuální denní nabídky a k tomu 0,2l nápoje z postmixu nebo točené Kofoly za zvýhodněnou cenu 88 Kč. Dopřejte si ho v Restauraci Lanovka, v létě v Restauraci Modřín a v zimě pak v Restauraci U Yettiho.
FOXovo dětské menu nabízíme nejen dětem, ale i všem (ne)jedlíkům, kteří neholdují celým porcím :-)
 

Rodinný piknik u Lipna (lze objednat pouze v letní sezoně)

Láká vás představa pohodového rodinného pikniku na břehu Lipna nebo pod Stezkou korunami stromů Lipno? Splňte si ji, nikdy to nebylo jednodušší! V Paluba Baru pro vás rádi naplníme piknikový koš vším, co si sami dle svých chutí vyberete a pak už jen stačí zvolit místo, kde si s rodinkou rozložíte piknikovou deku a vybalíte všechny dobroty. A pro rodiny s dětmi máme navíc piknikové překvapení! 
! TIP: Užijte si piknik přímo na vlnách Lipna! Naše nové elektročluny jsou tiché, ekologické a vaše děti budou určitě z role kapitána nadšené :-) Více k půjčování člunů ZDE.

Jak funguje Piknik na Lipně
 

 

 

 
LIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodinyLIPNOgastro pro rodiny