Restaurace Lipno - Lipno gastro » Letní provozy » Restaurace Lanovka

Restaurace Lanovka

 
Restaurace Lanovka - svíčková

Snídaně, obědy i večeře, svačinové baličky na cestu a výlety, k tomu široký výběr káv, domácích dezertů, salátů, cukrovinek a nápojů. Vaříme pro vás celý den, ale rádi Vás zde přivítáme i jen kvůli šálku kávy či točenému pivu. Restauraci Lanovku najdete v těsné blízkosti centrálního parkoviště v objektu Chaty Lanovky, tedy přímo v centru všech lipenských aktivit u dolní stanice lanové dráhy Jezerní. Za teplého počasí můžete navíc využít pro posezení slunnou terasu u protějšího Sportbaru Hříbek.

TIP! Stravování pro zájezdy, skupinové a školní výlety. Také na Lipně se najíte rychle a dobře, v Restauraci Lanovka Vám zajistíme ten nejlepší servis! Napište nám a domluvte si s našimi provozními ideální stravování pro Vaši skupinu během Vašeho pobytu na Lipně!

Restaurace není od 31.10. do 4.12. otevřena kvůli přípravám na zimní sezónu. Občerstvit se mezitím můžete v Terase Kramolín. Těšíme se na vás opět od pondělí 5. 12.

 

 
Restaurace LanovkaRL1IMG_0237IMG_0005snídaně v RLlasagne v RLšpagety jako Foxovo dětské menuborůvkové knedlíky20160708_092149
 

Dobrou chuť v Restauraci Lanovka

Restaurace Lanovka
Restaurace Lanovka - zima
RL_20