Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Restaurace Lipno - Lipno gastro » Lipenský zažitek » Snídaně u nás – nejlepší začátek vašeho dne

Snídaně u nás – nejlepší začátek vašeho dne

LG_2015_018_web

Znáte lepší způsob jak začít parádní den na dovolené než výtečnou snídaní s voňavou kávou a čerstvým pečivem? V provozech Lipno gastro na vaše spokojené žaludky myslíme od rána do večera.

Snídaně v Restauraci Lanovka (od 8:00)

Každé ráno do 9:30 hodin vám v restauraci Lanovka připravíme snídani, která vás nastartuje na celý den. Vyberte si z několika menu od čerstvého pečiva po snídaňovou polévku nebo míchaná vajíčka s křupavou slaninou.

Snídaně v Restauraci Modřín (od 7:30)

Pořádná snídaně pro pořádné trampy. V kiosku si můžete svoji snídani namixovat sami a na terase si pak pochutnat třeba na míchaných vajíčkách s čerstvou houskou. Pro správné táborníky, kteří si ale raději uvaří ranní čaj v kotlíku na ohni, pak máme snídaňový sortiment k zakoupení.

Snídaně v Paluba baru (od 8.30)

Tady je to hlavně o výborné kávě a třeba obložené křupavé ciabattě nebo sachru. A při troše štěstí vám nabídneme právě upečený borůvkový koláč nebo jinou dobrotu přímo od našeho cukráře. K tomu výhled na Lipno, pár nachytaných slunečních paprsků na terase a uvidíte, že není nad pravé jihočeské moře.

Dopřejte tělu to nejlepší hned na začátku vašeho lipenského dne.

 

Chci další gastro zážitky