Restaurace Lipno - Lipno gastro » Můj lipenský zážitek

Můj lipenský zážitek

Soutěžte s námi v soutěži Můj lipenský zážitek

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Další kolo soutěže Můj lipenský zážitek je tady! Soutěžte s námi o skipasy do Skiareálu Lipno, vstupy na Stezku korunami stromů či poukazy do Restaurace Lanovka.

Soutěž startujeme 22.1.2018

Porota Vaše zážitky po ukončení soutěžního kola projde a vybere tři nejpoutavější a nejzajímavější. Ty oceníme níže uvedenými výhrami.

Lipenský zážitek - 1. cena

1. cena
Skipasy do Skiareálu Lipno

Lipenský zážitek - 2. místo

2. cena
Vstup na Stezku korunami stromů

Lipenský zážitek - 3. místo

3. cena
Poukázky do Restaurace Lanovka

 

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.

 

Lipno.infoHana Augustinová  ctvrtek, 15. unora 2018

 

Když se holky učily lyžovat, potkaly lišáka Foxe a mohly se sním i vyfotit. A když řekneme Lipno lyže, hned křičí lyšák Foxík :)

 

Lipno.infoEva Otáhalová  ctvrtek, 15. unora 2018

 

Naše holčičky Ema (4 roky) a Laura (5let) měly na Silvestra díky skvělému instruktorovi Martinovi Houskovi z lyžařské školičky perfektní zážitek v podobě sjíždění sjezdovky s padáčky. Stále na to vzpomínají

 

Lipno.infoPetr Soukup  nedele, 11. unora 2018

 

Na Lipno jezdíme již několik let. Na jaře a na podzim chodíme na výšlapy(někdy i do Korun stromů), v létě si půjčujeme plachetnice a v zimě lyžujeme na sjezdovkách...
Celoročně si užíváme pěkné přírody a vstřícných a milých lidí.
Všem vřele doporučujeme.
Petřik :-D

 

Lipno.infoVlaďka Hladká ctvrtek, 8. unora 2018

 

Moji dva synkové se na Lipně před dvěma lety učili lyžovat, jezdit na lanovce, dneska už obojí zvládaji sami :-) Vloni jsme na sjezdovce trávili celé jarní prázdniny. Letos už jsme lyžovačku taky stihli a za 14 dnů jedeme znovu :-) Lipno je naše srdeční záležitost, ať je zima nebo léto :-) Kdo jste ještě nezkusil, vřele doporučujeme :-)

 

Lipno.infoAndrea Andělová  pondeli, 5. unora 2018

 

Díky ski areálu Lipno jsem se ve svých 37 letech naučila lyžovat. Jezerní sjezdovka je parádní. Takže Lipno díííky

 

Lipno.infoRadek Šimánek  utery, 30. ledna 2018

 

V loni jsme byli po prvý a byli jsme nadšený voda parádní,jidlo vynikající,vyzkoušeli jsme lanovku a navštívily království lesa moc jsme si to užili

 

Lipno.infoRadek Šimànek  utery, 30. ledna 2018

 

Máme tři dětičky a v této sestavě jsme byli vloni po prvé na dovolené na lipně bylo tam krásně voda se dětem moc líbila navštívily jsme království lesa,vyzkoušeli jsme lanovku,kola,byli jsme na houbach,ochutnali jsme výborné jidlo naprostá spokojenost letos je to jasné kam pojedeme ☺ a moc se těšíme

 

Lipno.infoZuzana Brožová nedele, 28. ledna 2018

 

Na vrcholu stezce korunami stromů jsem 24.1.2018 dostala zásnubní prstýnek , krásné, romantické.

 

Lipno.infoAndrea Chybová utery, 23. ledna 2018

 

Lipno je moje,naše srdcovka

 

Lipno.infojana kořánová  utery, 23. ledna 2018

 

Matyáškovo první zimní dovolená a byla skvělá :) Pěkně jsme ho utahali, letos určitě vyrazíme zas, už je trochu větší a užije si toho více :)