Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Restaurace Lipno - Lipno gastro » Můj lipenský zážitek

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

 

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.

 

Lipno.infoJan Cais  streda, 17. ledna 2018

 

Dobrý den..Dnešní dopolední lyžování bylo nejkrásnější jaké jsme kdy na Lipně zažili.Ráno 10 cm čerstvého prašanu,sněhová vánice,bílá tma.modrá obloha.Sjezdovky fantastické,upravené částečně takže kdo chtěl do prašanu tak si také užil.Sjezdovky poloprázdné,bez front na lanovkách.
Poté oběd na Chatě Lanovka,byl výborný a personál milí a ochotný.Ceny v normálu.

 

Lipno.infoHonzík Koleček  nedele, 14. ledna 2018

 

Lukáš si Honzíka (4)získal v prvním okamžiku. Potom, co Honza zvládl základy lyžování s Honzou Zítkem, vzal jsi ho na starost Lukáš a byla to jízda :-)
Nevěřili jsme, že Honzík neměl po dvou hodinách lyžování na sjezdovce dost a chtěl pokračovat.
Lukáš je vynikající instruktor a výborný motivátor.

 

Lipno.infoHonzík Koleček  nedele, 14. ledna 2018

 

Náš Honzík (4) byl z lyžování ve Foxparku nadšený a pátý den ho Honza vytáhl na sjezdovku, což pro něj byl úžasný zážitek, na který se velmi těšil. Užil si jízdu obloučky a také kousek přímo dolů. Od té doby s námi již jezdí na lanovce.

 

Lipno.infoDenisa Ungrová  streda, 10. ledna 2018

 

....s dcerkou jsme měli 7.1. 2018 štěstí na úžasnou instruktorku, paní Jitušku Miglovou...při koupi kurzu pro malou jsme si nevšimly, že nám byl vystaven až na druhý den, paní Jitka ale vše vyřídila přímo ze stanoviště a poté se dcerky ujala...dcerka ale dostala velkou trému , což nebyl pro paní Miglovou problém, zachovala klid a po pár minutách se již dcerka smála a přestala se "bát". Musím paní Jitce "vyseknout poklonu" za scela profi přístup, který byl ale zároveň velmi vřelý a uvolněný plný srandy. Každý další by to asi již po "pár" minutách vzdal. Já jsem byla moc šťastná, že dcerka po hodině a půl krásně jezdila a už se těší na další kurzy a strachu se zbavila. Děkujeme moc!!!!

 

Lipno.infoVlasta Slípková  utery, 2. ledna 2018

 

Byla jsem na Nový rok na Kramolíně, podívat se na lyžaře, hlavně na ty malé, a také instruktory, kteří byli super. Nafotila a natočila jsem vše, co se hýbalo I u lišáka Foxe jsem byla, poslechla si skupinu Hraje to, báječné...

 

Lipno.infoNeroli Dante Melis  patek, 29. prosince 2017

 

Byla jsem na lyžařskym výcviku se školou a bylo to super! Ale pak jsem spadla a poravila jsem si kotník, ale přes to jsem lyžovala. Pak jak lyžák skončil tak jsem stím byla u doktora protože mi to oteklo a měla jsem nalomenej kotník a berle ale I tsk jsem s tou nohou lyžovala.

 

Lipno.infoJiří Potužník  patek, 29. prosince 2017

 

Jsem z Ostravy, rodák ze šumavské Sušice a před deseti lety jsem jezdíval na celou zimní sezonu / tři sezony po sobě / pracovat na Lipno, konkrétně do Foxparku. Nikdy nezapomenu na tu krásnou lipenskou zimní přírodu, na ty fantastické zážitky při práci s dětmi i s dospělými. Každoročně od té doby se v létě pravidelně na Lipno vracím jako každý jiný návštěvník. Prostě těch exkluzivních zážitků nejen v zimě, ale také i v létě je nepřeberné množství a nebýt mého pokročilejšího věku /72 let/, určitě bych šel na Lipno znovu i pracovat. Nepíši to tu proto, abych vyhrál, ale proto, abych dal jasně najevo, že na Lipně je supeeeeer v každou roční dobu....

 

Lipno.infoJan Helis  utery, 26. prosince 2017

 

super

 

Lipno.infoJan Helis  utery, 26. prosince 2017

 

super

 

Lipno.infoJan Helis  utery, 26. prosince 2017

 

super