Restaurace Lipno - Lipno gastro » Můj lipenský zážitek

Můj lipenský zážitek

Soutěžte s námi v soutěži Můj lipenský zážitek

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Další kolo soutěže Můj lipenský zážitek je tady! Soutěžte s námi o skipasy do vstupy do Království lesa, vstupy na Stezku korunami stromů či poukazy do Restaurace Lanovka.

Soutěž startujeme 20.3.2018

Porota Vaše zážitky po ukončení soutěžního kola projde a vybere tři nejpoutavější a nejzajímavější. Ty oceníme níže uvedenými výhrami.

Lipenský zážitek - 1. cena

1. cena
Vstup do Království lesa

Lipenský zážitek - 2. místo

2. cena
Vstup na Stezku korunami stromů

Lipenský zážitek - 3. místo

3. cena
Poukazy do Restaurace Lanovka

 

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.

 

Lipno.infoRadek Šimánek  utery, 30. ledna 2018

 

V loni jsme byli po prvý a byli jsme nadšený voda parádní,jidlo vynikající,vyzkoušeli jsme lanovku a navštívily království lesa moc jsme si to užili

 

Lipno.infoRadek Šimànek  utery, 30. ledna 2018

 

Máme tři dětičky a v této sestavě jsme byli vloni po prvé na dovolené na lipně bylo tam krásně voda se dětem moc líbila navštívily jsme království lesa,vyzkoušeli jsme lanovku,kola,byli jsme na houbach,ochutnali jsme výborné jidlo naprostá spokojenost letos je to jasné kam pojedeme ☺ a moc se těšíme

 

Lipno.infoZuzana Brožová nedele, 28. ledna 2018

 

Na vrcholu stezce korunami stromů jsem 24.1.2018 dostala zásnubní prstýnek , krásné, romantické.

 

Lipno.infoAndrea Chybová utery, 23. ledna 2018

 

Lipno je moje,naše srdcovka

 

Lipno.infojana kořánová  utery, 23. ledna 2018

 

Matyáškovo první zimní dovolená a byla skvělá :) Pěkně jsme ho utahali, letos určitě vyrazíme zas, už je trochu větší a užije si toho více :)

 

Lipno.infoAngelika Kudriková nedele, 21. ledna 2018

 

Dnes jsem poprvé stála na lyžích. Poprvé na Lipně. S instruktorem lyžování poprvé na sedačce... Komplet poprvé a je to paráda...nádherné místo, skvělé podmínky na výuku...už se těším..až se opět postavím na lyže...Děkuji.

 

Lipno.infoTereza Grambalová sobota, 20. ledna 2018

 

Byli sme na Lipně se třídou strašně moc sme si to užili! A náš instruktor Dan byl dokonalej! A hodnej! Určitě se tam zase někdy vrátím na lyže! ❤

 

Lipno.infoJan Cais  streda, 17. ledna 2018

 

Dobrý den..Dnešní dopolední lyžování bylo nejkrásnější jaké jsme kdy na Lipně zažili.Ráno 10 cm čerstvého prašanu,sněhová vánice,bílá tma.modrá obloha.Sjezdovky fantastické,upravené částečně takže kdo chtěl do prašanu tak si také užil.Sjezdovky poloprázdné,bez front na lanovkách.
Poté oběd na Chatě Lanovka,byl výborný a personál milí a ochotný.Ceny v normálu.

 

Lipno.infoHonzík Koleček  nedele, 14. ledna 2018

 

Lukáš si Honzíka (4)získal v prvním okamžiku. Potom, co Honza zvládl základy lyžování s Honzou Zítkem, vzal jsi ho na starost Lukáš a byla to jízda :-)
Nevěřili jsme, že Honzík neměl po dvou hodinách lyžování na sjezdovce dost a chtěl pokračovat.
Lukáš je vynikající instruktor a výborný motivátor.

 

Lipno.infoHonzík Koleček  nedele, 14. ledna 2018

 

Náš Honzík (4) byl z lyžování ve Foxparku nadšený a pátý den ho Honza vytáhl na sjezdovku, což pro něj byl úžasný zážitek, na který se velmi těšil. Užil si jízdu obloučky a také kousek přímo dolů. Od té doby s námi již jezdí na lanovce.