Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Restaurace Lipno - Lipno gastro » Můj lipenský zážitek

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

 

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.

 

Lipno.infoJan Eliška Helisovi  sobota, 31. brezna 2018

 

super ukončení sezony děkujeme

 

Lipno.infováclav mařík  pondeli, 26. brezna 2018

 

Muj malý vnouček tu byl poprvé na sněhu a hrozně jsme si to užili, pojedeme určitě i v létě, bude už větší a zkusíme bobovou dráhu :)

 

Lipno.infoVáclav Voska ctvrtek, 15. brezna 2018

 

Lipno je vždy úžasné a rád se tam vracím :-)
Jakýkoliv den na Lipně je úžasný do posledních detailů. Krom naprosté pohody a krásné přírody je tu i skvělý adventure minigolf, stezka korunami stromů i bobová dráha.
Už se těším na další návštěvu :-)

 

Lipno.infoJosef Cvik ctvrtek, 15. brezna 2018

 

Ahoj. Rozhodli jsme se, že náš syn by se měl letos naučit lyžovat. Přečetl jsem si, že ve Fox parku Lipno po první lekci bude schopen sjet sjezdovku. Nevěřil jsem tomu, ale přes to jsme to zkusili. Dnes jsme tu na 3. lekci, já sedím u kávy v restauraci a syn lyžuje někde na sjezdovkách a to s velkým nadšením. Nezbývá než říci všem instruktorům: Jste skvělý a děkuji za něj.

 

Lipno.infoLibor Cerny utery, 13. brezna 2018

 

Super lyzovacka na velkych rozmanitych sjezdovkach s atrakcemi.

 

Lipno.infoHana Filasová patek, 9. brezna 2018

 

Super jsme si zalyžovali. Nádherný sníh, perfektně upravené tratě, slunce a v neposlední řadě občerstvení. Díky.

 

Lipno.infoMarkéta Eliášová  pondeli, 5. brezna 2018

 

Lipno je nejlepší!!!!

 

Lipno.infojiřina brabcová ctvrtek, 1. brezna 2018

 

Lipno překrásné v každém období, jezdím sem od malička, každý rok musím Lipno vidět i v zimě i v létě, nejkrásnější místo , co znám

 

Lipno.infoHana Augustinová  ctvrtek, 15. unora 2018

 

Když se holky učily lyžovat, potkaly lišáka Foxe a mohly se sním i vyfotit. A když řekneme Lipno lyže, hned křičí lyšák Foxík :)

 

Lipno.infoEva Otáhalová  ctvrtek, 15. unora 2018

 

Naše holčičky Ema (4 roky) a Laura (5let) měly na Silvestra díky skvělému instruktorovi Martinovi Houskovi z lyžařské školičky perfektní zážitek v podobě sjíždění sjezdovky s padáčky. Stále na to vzpomínají