Restaurace Lipno - Lipno gastro » Můj lipenský zážitek

Můj lipenský zážitek

Soutěžte s námi v soutěži Můj lipenský zážitek

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Další kolo soutěže Můj lipenský zážitek je tady! Soutěžte s námi o skipasy do vstupy do Království lesa, vstupy na Stezku korunami stromů či poukazy do Restaurace Lanovka.

Soutěž startujeme 20.3.2018

Porota Vaše zážitky po ukončení soutěžního kola projde a vybere tři nejpoutavější a nejzajímavější. Ty oceníme níže uvedenými výhrami.

Lipenský zážitek - 1. cena

1. cena
Vstup do Království lesa

Lipenský zážitek - 2. místo

2. cena
Vstup na Stezku korunami stromů

Lipenský zážitek - 3. místo

3. cena
Poukazy do Restaurace Lanovka

 

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.

 

Lipno.infoJana Schloffová  utery, 19. prosince 2017

 

Navštívili jsme s přáteli "Stezku korunami stromů". Známí vyprávěli, že tam chodí spousta lidí a my jsme tam byli úplně sami !!!!! :-). Mělo to své výhody, tuto pozoruhodnou stavbu jsme si v klidu prohlédli a kamarádka, která má strach z výšek, byla naprosto v pohodě, protože bylo vidět tak max. na jeden metr.

 

Lipno.infoJana Černá patek, 15. prosince 2017

 

Krásná příroda, super zážitky, s rodinou už jinam nejezdíme.

 

Lipno.infoJiří Baum Havel patek, 15. prosince 2017

 

Průměrný areál který se stává díky lidem co se o něj starají velice nadprůměrným. Moje veliká spokojenost od paní u pokladny v restauraci až po pány vlekaře.Přijedeme znovu

 

Lipno.infoHana Šmalinská  ctvrtek, 14. prosince 2017

 

Včera jsem si celý den parádně zalyžovala. Pouze připomínka není nad čaj z hrnečku, kelímky- ,tak nějak jak na nádraží.

 

Lipno.infoŠárka Pexová  utery, 12. prosince 2017

 

Dalo by se říct,že Lipno je srdeční záležitost, dcera se zde víceméně naučila lyžovat a tenhle sport miluje. Vždycky když začne zimní sezóna je Lipno první zastávkou pro vyzkoušení jestli to od minulého roku nezapomněla a přípravou na Alpy. Zrovna dneska se tam chystají s taťkou zahájit sezónu 2017-18.

 

Lipno.infoTadeáš pondeli, 11. prosince 2017

 

Lipno je nejlepší skiareál........Na obrázcích to tak nevypadá to musíte vyzkoušet na vlastní kůži......Užjsme u vás 9.rokem a nikdy nezklamete....

 

Stezka korunami stromůMichaela Kozáková pondeli, 11. prosince 2017

 

Dobrý den, na pokladně se nás paní ptala, jestli chceme ke vstupence také tobogán. Byli jsme zde poprvé, tak jsme odmítli. Avšak během prohlídky, jsme si to rozmysleli, ale bohužel už to nešlo. Věřím, že nás je takových více. Super zážitek je také určitě jet lavkou. Avšak nám bylo sděleno, že je lanovka připravena na zimní sezónu, tudíž nejede. Tak snad jindy. Chvalím, během prohlídky jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací. Snad jen, že zde postrádám koutek pro ty úplně nejmenší. Typ na novou atrakci: co třeba dřevěná zoo?.

 

Lipno.infoAnna Vobořilová streda, 6. prosince 2017

 

Na Lipno jsme vzali naše děti jako přípravu na Alpy kam s námi moc chtěli a my potřebovali zjistit zda to půjde. Dceři byly 4 roky a synovi téměř 6. Lyžování se jim moc líbilo a sedačkové lanovky byly super, protože jejich malé nožičky vydrželi lyžovat dlouho. Přálo nám počasí a závěrečné jízdy na bobové dráze byly třešničkou na dortu. Já oceňuji upravené široké sjezdovky, které jsou pro začínající lyžaře jako dělané. Letos se těšíme na skicross a třeba i na bruslení ;)

 

Lipno.infoBlanka Morávková utery, 5. prosince 2017

 

Dobrý den na Lipno se vracíme rok co rok je to užasné zázemí jak pro děti tak i pro nás dospělé. Výborné sjezdovky a služby okolo jsi nemužeme vynachválit. Hezký den Morávková Blanka

 

Lipno.infoAndrea Chybova utery, 5. prosince 2017

 

Jaro,leto,podzim zima na Lipne je vždycky prima!!