Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Restaurace Lipno - Lipno gastro » Ubytování na Lipně

Ubytování na Lipně

 
Chata Lanovka

Chata Lanovka

Chata Lanovka nabízí moderní ubytování v centru všech lipenských aktivit přímo u nástupní stanice lanové dráhy a Jezerní cyklo/in-line stezky. Celkem 20 pohodlných apartmánů pro 2 až 10 osob včetně dvou bezbariérových je díky své poloze a kapacitě ideální pro rodiny s dětmi, školní a skupinové pobyty nebo sportovní soustředění. Všechny apartmány jsou tvořeny kuchyňkou, velkou ložnicí, samostatným wc a koupelnou se sprchovým koutem či vanou. Součástí kuchyňské linky je varná deska, lednice, a základní kuchyňské vybavení. Jeden apartmán je s terasou. Celková plocha apartmánu je 50m2, což umožňuje příjemné a pohodlné ubytování. V apartmánu je dostatek úložných prostor.

Chata Lanovka v rámci spolupráce se společností Lipnoservis s.r.o, která provozuje Skiareál Lipno, Aquaworld Lipno, půjčovny, servis, lyžařskou školu a mnoho dalších, poskytuje svým hostům na tyto služby výjimečné slevy na speciální Lipno Card která nabízí slevy nad rámec běžné Lipno Card.
Více informací

 

Camping Lipno Modřín

Rádi kempujete? Pokud ano, nabízíme Vám bezpečný, čistý a udržovaný kemp přímo na břehu lipenského jezera na trase Jezerní cyklo/in-line stezky v centru všech lipenských aktivit.. Camping Lipno Modřín je díky své poloze a kapacitě vhodný pro rodiny s dětmi, skupinky sportovců, školy, firemní akce či eventy.
Více informací

 
Camping Lipno ModřínCamping Lipno ModřínCamping Lipno Modřín