Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Restaurace Lipno - Lipno gastro » Zážitky » Snídaně u nás – nejlepší začátek vašeho dne

Snídaně u nás – nejlepší začátek vašeho dne

 
LG_2015_017_web

Znáte lepší způsob jak začít parádní den na dovolené než výtečnou snídaní s voňavou kávou a čerstvým pečivem? V provozech Lipno gastro na vaše spokojené žaludky myslíme od rána do večera.

Snídaně v Restauraci Lanovka - pouze během hlavní letní a zimní sezóny

Ráno od 8:00 do 9:30 hodin vám v restauraci Lanovka připravíme snídani, která vás nastartuje na celý den. Vyberte si z několika menu od čerstvého pečiva, teplé párky až po míchaná vajíčka s křupavou slaninou.

Snídaně v Restauraci Modřín - pouze v létě

Pořádná snídaně pro pořádné trampy. V kiosku si můžete svoji snídani namixovat sami a na terase si pak pochutnat třeba na míchaných vajíčkách s čerstvou houskou. Pro správné táborníky, kteří si ale raději uvaří ranní čaj v kotlíku na ohni, pak máme snídaňový sortiment k zakoupení.

Snídaně v Paluba baru - pouze během TOP sezóny v létě

Tady je to hlavně o výborné kávě a třeba obložené křupavé ciabattě nebo sachru. A při troše štěstí vám nabídneme právě upečený borůvkový koláč nebo jinou dobrotu přímo od našeho cukráře. K tomu výhled na Lipno, pár nachytaných slunečních paprsků na terase a uvidíte, že není nad pravé jihočeské moře.

Dopřejte tělu to nejlepší hned na začátku vašeho lipenského dne.

 

 
20140520_092409